+420 730 893 122 TiskovyExpress@hrg.cz

Ti co už u nás publikovali,

ví jak je to jednoduché… (NOVÝ OBRÁZEK)

Knihy a skripta pro školy, odborná literatura, sborníky

Sortiment našich služeb:

  • publikace, sborníky a skripta, většinou v provedení s měkkými deskami, lepenou vazbou
  • knihy a publikace v provedení v tvrdých deskách
  • výroční zprávy, dizertační práce a další publikace
  • studijní sešity (vazba šitá sponkou)
  • vizitky, bloky, letáky a ostatní tiskoviny
  • školní časopisy, popřípadě výroční tiskoviny vztažené k ukončení školního roku

Připravujete výběrové řízení na tisk publikací? Poptejte i nás!

Kromě samotného tisku z dodaných podkladů nabízíme také poradenství při tvorbě tiskových PDF souborů, eventuálně s profesionální přípravou zlomu publikací a knih. Rádi Vám vypracujeme cenové nabídky pro výběrová řízení.

Tiskneme i odborné materiály a skripta

Zabezpečíme publikační potřeby školy, knihovny, pořadatelské agentury i jednotlivce. Dokážeme realizačně zabezpečit většinu publikačních potřeb jak univerzitních vydavatelství, tak jednotlivých pedagogů nebo studentů. Nejedná se jen o vytištění Vašich materiálů a jejich vazbu, ale také o pomoc s jejich přípravou.

Pomůžeme i s nastavením software pro sazbu, eventuálně s dalšími možnostmi zlomu textu v profesionálních grafických aplikacích. Samotný tisk můžeme provést jak z běžných office programů sady Microsoft a podobných, tak i z profesionálních grafických.

Je dobré nás kontaktovat již v prvopočátku, kdy se publikační záměr vytváří. Poradíme s výběrem formátu dané publikace, s nastavením základních parametrů vzhledu stránky vzhledem k typu vybrané vazby knihy, s rozložením barevných a černobílých stran, s výběrem materiálů bloku nebo obálky atd.

Vše co potřebují kantoři i žáci!