+420 730 893 122 TiskovyExpress@hrg.cz

A o čem by jste snili,

kdyby knihy nebyly… (jiný text i obrázek!)

TISKOVÝ EXPRESS, nakladatelství Vašich knih

Knihy pro nakladatele a vydavatele, téměř ON-LINE!

TISKOVÝ EXPRESS – Prodej knih bez velkých skladových zásob

Tisk knih až na základě objednávek, téměř on-line, patří k moderním obchodním modelům, kdy nevážete finanční prostředky na skladové zásoby. Nechte si volné ruce pro nové publikační projekty! Knihy dotiskujte, až když budou potřeba. Když může Amazon tisknout až na základě objednaných titulů, proč ne čeští nakladatelé?
My to pro Vás umíme!

Znáte ten pocit z neprodejných knih?

Veškeré finance, které leží ladem v zásobách knih jsou mrtvé, nevyužité a často jen prodlužují okamžik, kdy knihy stejně skončí v levných výprodejích. Často s cenou pod výrobními náklady celého projektu.

Knihy v malých, ale pohotových nákladech – TISKOVÝ EXPRESS

  • tisk zkušebních nákladů knih pro odzkoušení reakce zákazníků. Každý knižní projekt  souvisí s návratností investic. I titul, který se na první pohled zdá jednoznačným bestsellerem, může zklamat a generovat ztrátu. Nebo zisk podstatně vzdálený původně optimistickému předpokladu.
  • efektivní tisk knih až na základě objednávek. Vydávejte podstatně více titulů než při klasickém způsobu publikování. Kolik máte opravdových knižních bestsellerů ve Vašem prodejním portfoliu? Kolik máte titulů, které rychle vrací Vaše vložené peníze?
  • tématické, specializované a odborné tituly pro užší okruh čtenářů. Tato skupina zákazníků je schopna knihu koupit i za vyšší částku než je obvyklé u titulů pro masový trh.
  • dotiskujte vyprodané tituly v menším, než původním nákladu. Podle zájmu čtenářů, téměř on-line!

Máte jiné potřeby nebo nápady?

Pojďte nám je říct. Rádi s vámi prodiskutujeme jiné výrobní a prodejní modely!